top of page

MENU

Uzmanlık alanlarımız

Hiçbir şeyin imkansız olmadığını kanıtlayarak her projeye yenilikçi dokunuşumuzu getiriyoruz.

Kurulduğu günden bugüne edindiği deneyimleri mükemmeliyetçi bakış açısıyla birleştiren Karabulut Grup, konut
projelerinde müşterilerine, estetik kalitesi yüksek, fark yaratacak çözümler sunmayı amaçlar.

01

Mimari Projeler

Mimarı projelerimizi tasarlarken, önceliklerimizin en başında konfor ve güvenlik gelmektedir.

Modern ve sofistike yapılar inşaa etmenin yanı sıra endüstriyel yapılar ve peyzaj mimarisi alanında uzman kadrosuna ve gerekli deneyime sahibiz..

02

Danışmanlık Hizmetleri

Proje Planlama, Bütçe Yönetimi, İş Programı Yönetimi, Sözleşme Yönetimi ve Risk yönetimi gibi bir çok konuda sizlere profesyonel işbirliği desteği sağlıyoruz.

03

Kentsel Dönüşüm

Rİskli yapıların yenilenmesi aşamasında,  çevre dostu mimari tasarımları gerek altyapı iyileştirmeleri, gerek sosyal düzenlemeler ve topluluğa uygun yeni bir inşa sürecini profesyonel iş anlayışımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızla yönetiyoruz.

04

Endüstriyel Yapı Müteahhitlik Hizmetleri

Küçük ve büyük ölçekli endüstriyel tesislerin veya fabrikaların inşası özel bir süreç gerektiren karmaşık bir işlemdir. Bu tür projeler genellikle mühendislik bilgisi, proje yönetimi ve çeşitli uzmanlık alanlarının birleştiği bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Karabulut Grup ailesi olarak bu alanda da uzman mimarlarımız ve deneyimli saha ekiplerimiz ile sizlere proje desteği sağlıyoruz.

05

Kurumsal Yapı İnşaat Hizmetleri

Endüstriyel ve kurumsal bina inşaatı hizmetlerimizi gerçekleştirirken teknolojik altyapımız ve uzman proje yönetimi ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 

06

Isıtma ve Soğutma Projeleri

Isıtma ve soğutma projeleri, binalarda veya endüstriyel tesislerde etkili bir ısıtma ve soğutma sistemi sağlamak için tasarlanan planlar, ekipmanlar ve yöntemleri içerir. Karabulut Grup olarak proje bazlı taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

07

Akıllı Evler

Akıllı ev sistemlerimiz, enerji maliyetlerinizi azaltırken çevre dostu bir yaşam tarzını teşvik eder.Evinizdeki her şeyi elinizin altında tutun ve akıllı yaşamın tadını çıkarın.

08

Dekorasyon 

Kaliteli malzemeler ve en son trendlere uygun dekorasyon teknikleri kullanarak, yaşam alanlarınızı hem görsel olarak çekici hale getiriyor hem de fonksiyonel bir kullanım sunuyoruz.

09

İç Tasarım

Mekanları sadece güzel değil, aynı zamanda fonksiyonel ve rahatlatıcı hale getiriyoruz. İç tasarım alanındaki uzmanlığımızla evinizi veya iş yerinizi dönüştürüyoruz.

Projects 

Küçükyalı 

Başak Suits

Avantajlı konumu ile evinizden İstanbul'un her noktasına hızlı bir şekilde ulaşmanın ayrıcalığını yaşayın.

Kartal

GüzelBahçe Konağı

Dragos sahili ve Marmaray'a hakim konumu ve yenilikçi tasarımı ile Kartal-Güzelbahçe konağı yeni sahiplerini bekliyor.

Fatih kıral

Fabrika Projesi

Mobilya sektörünün kurumsal markalarından Fatih Kıral için projelendirip hayata geçirdiğimiz projemizi inceleyebilirsiniz.

Sancaktepe 

Konut Projesi

İşimize duyduğumuz sevgi ve tecrübe sayesinde tüm projelerimizde en iyisi ve kalitelisini ortaya çıkarmak için heyecan içerisinde planlarımız yapıyoruz.

bottom of page