top of page

MENU

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışımız ve zamanında teslim prensibimizle planlanan zamanda, planlanan kalitede, fark yaratacak projeler gerçekleştirmek.

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışımız ve zamanında teslim prensibimizle planlanan zamanda, planlanan kalitede, fark yaratacak projeler gerçekleştirmek.

​Misyon ve Hedefler

01

Sürdürülebilirlik

Projelerimizde çevresel ve sosyal etkilere duyarlı hareket ediyoruz. Uzun vadeli sürdürülebilirlik anlayışımız, kullandığımız malzemelerin standartlara uygunluğu ve yapılarımızın çevresel etkilere dayanaklılığını her zaman önceliklendirme üzerine oluşmaktadır.

02

Konut Güvenliği

İçinde bulunduğumuz yaşam alanlarında yaşlanabilecek doğal afetlere karşı Karabulut Grup ailesi olarak son derece önem vermekteyiz.

Bu noktada projelerimiz de Sismik izolatör kullanıyoruz.

Sismik izolatörler, deprem sırasında binaların veya köprülerin sarsıntıya karşı korunmasına yardımcı olan yapısal mühendislik cihazlarıdır. Bu cihazlar, binanın veya köprünün temel yapısını sismik etkilerden izole ederek büyük hasarın önlenmesine katkı sağlayan etkendir.

03

Mimari Proje

Yılların deneyimi ve özgün yaklaşımlarımızla, her bir projemizde sürdürülebilirlik ve estetik mükemmeliği bir araya getiriyoruz.

04

Akıllı Ev Sistemleri

Güvenlik açısından, akıllı ev sistemleri hırsızlık, yangın ve su sızıntıları gibi olayları algılayabilir ve sizi uyarabilir. Projelerimizde akıllı ev sistemlerini kullanarak konut sahiplerinin yaşam alanlarını koruma altına alıyor, onlara güvenli bir alan yaratıyoruz..

05

Danışmanlık Hizmetleri

Şirketimiz, gayrimenkul danışmanlığı alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Ekibimiz, yılların deneyimine ve sektörün içerisindeki güncel bilgilere sahiptir. Müşterilerimize, gayrimenkul yatırımları ve işlemleri konusunda güvenilir ve bilgili bir rehberlik sunmaktayız.

BİZİM SÖZÜMÜZ

"Hayatınızın En Özel Anları İçin Tasarlıyoruz."

Müşteri odaklı, özgün ve özel anlar için tasarladığımız her projemizde, yaşam tarzınıza uygun modern mimari çizgilerini taşıyan yuvalar inşa etmeyi kendimize misyon belirledik. En küçük ayrıntıları bile dikkatle inceliyor, hayatınızı daha iyi hale getirebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

bottom of page